Apaydın Global Danışmanlık Hizmetleri

Apaydın Global ,Sağlık Turizmi

Dijitalleşme sizin de mi başınızı döndürüyor? endişelenmeyin, Dijitalleşme hem bilimi ileri götürdü hem de insani dokunuşların ihtimalini artırdı. siz de “Geleceği Şimdiden Yaşayın”

APAYDIN GLOBAL Danışmanlık Hizmetleri

Apaydın Global Danışmanlık olarak Sektörde ki en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini taahhüt ederek hastalarımıza sunuyoruz. Alanında uzman profesör doktorlarımız, profesyonel personellerimiz, çözüm ortaklarımız ve tabi ki sizler ile biz  kocaman bir aileyiz. Apaydın Global olarak Yurtdışında ve Türkiye’nin hemen her yerinde faaliyet gösteren bir çok hastane grubuyla birlikte çalışıyoruz.
Saygın ve güçlü hastane ağımızla hastalarımıza en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Türkiye’nin alanında uzman kadrolarını kapsayan, çok geniş bir doktor ağına sahibiz. Hastalık sürecinizin her aşamasına hakim olarak size tedaviniz için ‘en doğru’ uzman doktoru sunuyoruz.

Hastalığın insan hayatının en zor zamanlarından biri olduğunu biliyoruz. O nedenle size tedavinizin her aşamasında eşlik ediyor, sizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Sizin sağlığınız için çalışmaya devam edeceğiz…

Müşterilerini Anlayan

Sizinle aynı dili konuşan, tedaviniz için en uygun stratejileri belirleyen yol arkadaşınız.

Yüksek Kalite En Uygun Fiyat

Tedaviniz için en makul, en sürdürülebilir maliyet çalışmalarını yapar.

Hızlı ve Sürekli Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Sağlık Turizmi

Kişilerin sağlık hizmeti almak amacı ile farklı ülkelere tedavi amaçla yaptığı seyahatlerine denir.

Stratejimiz

Sağlığı bulmak arayışınızda güvenilir ve tecrübeli yol arkadaşınız ve yön göstericiniz olacağız. Sağlıkçı olarak şifa dağıtmak benim asıl hedefimdir ve bu yaklaşımımızın farkını da Apaydın Global Danışmanlık’ta bulacaksınız.

Neden Apaydın Global

Uzun yıllar boyunca hem sağlıkçı hem de sağlık sektöründe yönetici olarak çalışmanın verdiği tecrübelerimle Apaydın Global Danışmanlığı kurarken şunu hedefledim : Sağlıklarını geri kazanmak amacı ile ülkemize gelen ziyaretçilerimize ilk karşılama dan son uğurlamaya dek içinde bulundukları psikolojiyle uyumlu bir şekilde refakat ederek, tüm beklenti ve arzularını karşılayacağız. Bu çerçevede vaadimiz sizleri en doğru hastane ve doktorla ,en ekonomik fiyatlarla buluşturmak.

Sağlık Hizmetlerinde Neden Türkiye’yi Tercih Etmelisiniz?

Bir çok avantajları bir arada bulundurması
Turizm ülkesi olması
Teknolojik ve kaliteli sağlık hizmet sunumu
Uzman kadrolar
Bütçeye uygun ekonomik fiyat olanakları
Ayrıca Coğrafi konum ,Ulaşım kolaylığı

Hizmetlerimiz

Sağlık Turizmi

Sağlıklarını geri kazanmak amacı ile ülkemize gelen ziyaretçilerimize ilk karşılamadan son uğurlamaya dek içinde bulundukları psikolojiyle uyumlu bir şekilde refakat ederek, tüm beklenti ve arzularını karşılayacağız.Bu çerçevede vaadimiz sizleri en doğru hastane ve doktorla ,en ekonomik fiyatlarla buluşturmak.

KKTC Yatırım Danışmanlık Etkinlikleri

Kıbrıs-Azerbaycan Emlak Yatırım Projesi

Reklamcılık Hizmetleri

Apaydın global danışmanlık olarak hizmetlerimiz arasında yurtdışında tanınmak isteyen hastane, doktor ve diğer sağlık sektöründe yer alan kişi ve kurumlara, hizmet sektöründe yer alan kurum ve kuruluşlar reklam ve tanıtım desteği vermek deyiz.

Gebze'de Sağlık Turizmi

Gebze Bölgesi sağlık Turizmi

Hastane Projeleri

Yurtdışı Hastane projeleri ve Hastane donanım,Tıbbi cihaz,Tıbbi malzemeler ve Sağlık personeli kadrosu oluşturma konusunda uzun yıllardır bu sektörde,deneyim ve tecrübelerimizden yola çıkarak bir çok güzel projeye imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz.