Fevzi Gandur Lojistik

Lojistik sektöründe 70 yılı aşan deneyimimizle, havayolu taşımacılığından denizyolu taşımacılığına, karayolu taşımacılığından proje taşımacılığına, yurt içi taşımacılıktan depolama ve dağıtım hizmetlerine kadar geniş yelpazede hizmetler sunuyoruz.

Lojistik danışmanınız Hasan Şafak

Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 İstanbul Ticaret Sarayı Kat:3 Esenler-İstanbul / Turkey

Hasan ŞAFAK
General Manager – Air & Ocean Freight
T:+90 212 987 55 55 / 5574

M:+90 532 254 48 20

hsafak@fevzigandur.com

www.fevzigandur.com

E-Ticaret Lojistiği ve Fullfillment Hizmetleri

E-ticaret operasyonlarının en önemli aşamalarından biri lojistik hizmetlerdir. Sipariş edilen ürünlerin son tüketiciye sorunsuz bir şekilde ulaşması, profesyonel planlama ve uygulamalar gerektirir. Tüm işleyişin kusursuz ve hızlı olması, entegre lojistik çözümlerle mümkün olabilmektedir.

Fevzi Gandur Logistics olarak, e-ticaret sektörüne yönelik sunduğumuz fulfillment hizmetlerimizle işlerinizi kolaylaştırıyor, zaman ve maliyet avantajı sağlıyoruz. Bu sayede siz iş hacminizi büyütmeye ve satışlarınızı artırmaya odaklanabilirken, tüm lojistik süreçlerini biz gerçekleştiriyoruz.

Etkin Stok ve Ürün Yönetimi

Hizmet verdiğimiz yurt içi ve yurt dışı e-ticaret platformlarının tüm ürünlerini, İstanbul Havalimanı’nda bulunan yerleşkemizde depoluyoruz. Ürünlerin stok kabulünden, kalite kontrol işlemlerine, barkodlamadan kargo şirketine teslim edilene kadarki tüm işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz.

Tedarikçi ve son tüketici arasındaki akışı tek elden profesyonel bir şekilde yürüterek, tüm e-ticaret işleyişini eksiksiz yerine getiriyoruz. E-ticaretin dinamikleriyle uyumlu olan güçlü teknolojik altyapımızın yanı sıra, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız kaliteli hizmet anlayışımızın temelini oluşturuyor.

Fulfillment Hizmetleri, E-Lojistik ve Verimlilik

Web üzerinde sipariş edilen bir ürünün, en doğru zamanda, doğru adrese ve kişiye ulaştırılması adına tüm sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmeniz adına, tedarikçi-ürün arasındaki tüm işleyişte verimliliği ön planda tutuyoruz. E-ticarete, e-lojistik bakış açısıyla yaklaşarak iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Bu alanda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz:
  • Stok kabul
  • Kalite kontrol
  • Ürün barkodlama
  • Stok takip
  • Sipariş toplama
  • Fatura/İrsaliye basım
  • Sipariş paketleme
  • Promosyon, insert ekleme
  • Kargoya teslim

İade kabulü, kontrol ve yeniden stoklara alma

Hava Yolu Taşımacılığı

IATA üyeliğimiz, havayolu taşıma sigortası hizmetimiz ve ithalatta düzenlediğimiz konsollarımızla birlikte, sektörün en önemli hizmet sağlayıcıları arasında yer alıyoruz.

Genellikle acil ve önemli yükler için tercih edilen havayolu taşımacılığı, en güvenilir ve en hızlı çözümdür. Uzun yıllar boyunca geliştirdiğimiz değerli acente ilişkilerimiz sayesinde havayolu taşıma hacmimiz her geçen gün artıyor. İthalatta düzenlediğimiz konsollarımız ve ihracatta IATA üyeliğimiz ve yeni havalimanındaki serbest depomuzda üretmeyi planladığımız katma değerli hizmetler sayesinde sektörün en önemli hizmet sağlayıcılarından biri olma iddiasındayız.

Doğru Servis, Doğru Süre, Doğru Maliyet

Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz.

Fevzi Gandur Logistics olarak, konusunda uzman ekibimizle birlikte gerek ihracat gerekse de ithalat her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden, fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Olası Hasarlara Karşı Yükünüz Güvende!

Havayolu taşıma sigortası ile yükünüzü, olası hasarlara karşı koruyoruz. Anlık izleme ve takip hizmetiyle yükünüzün her hareketini açık bir şekilde görmenizi sağlıyoruz. Havaalanlarında bulunan uzman ekiplerimiz, yükünüzün indirilmesi, yüklenmesi, toplanması ve dağıtılmasında görev alarak kaliteli bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor.

 

İster bir uçağın tamamı, isterse küçük bir koli  taşıması olsun, uzman ekibimiz size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

 

Etkin maliyet yönetimi, süre ve rota hesaplamalarıyla havayolu taşımacılığında Fevzi Gandur Logistics güvencesiyle fark yaratıyoruz.

Havayolu taşımacılığındaki ayrıcalıklarımız:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

IATA Üyeliği

Toplama & Dağıtım Hizmetleri

Havayolu Sigortası

İzleme & Takip

Tehlikeli Maddeler

Full ya da yarı charter

Özel ve Hızlı Fiyatlandırma

Havaalanlarında Uzman Ekip

Denizyolu Taşımacılığı

Taşıma sürecinde yükünüzü, olası hasarlara karşı denizyolu sigortasıyla koruma altına alıyoruz. Anlık izleme ve takip edebilme olanağı sağlarken, gümrüklerde ve limanlarda bulunan özel ekiplerimiz her türlü problemlere karşı özel çözüm üretebiliyor.

Fevzi Gandur Logistics olarak, en güçlü yanlarımızdan biri olan uluslararası denizyolu taşımacılığında fark yaratmaya, güvenli taşımalar yapmaya ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Denizyolu taşımacılığındaki ayrıcalıklarımız:

Full / Parsiyel Konteyner

İzleme / Takip

Konteyner Dolumu / Boşaltması

Denizyolu Sigortası

Toplama / Dağıtım Hizmetleri

Özel ve Hızlı Fiyatlandırma

Gümrüklerde Uzman Ekip

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Taşıma sürecinde yükünüzü, olası hasarlara karşı denizyolu sigortasıyla koruma altına alıyoruz. Anlık izleme ve takip edebilme olanağı sağlarken, gümrüklerde ve limanlarda bulunan özel ekiplerimiz her türlü problemlere karşı özel çözüm üretebiliyor.

Fevzi Gandur Logistics olarak, en güçlü yanlarımızdan biri olan uluslararası denizyolu taşımacılığında fark yaratmaya, güvenli taşımalar yapmaya ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetimizde neler yer alıyor?

Komple Taşımacılık (FTL)

Isı Kontrollü Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık (LTL)

Transit Yüklemeler

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Multimodal Taşımacılık

Operasyonlarımızda kullandığımız yeni nesil Euro5 çekicilerimiz ve dorselerimiz ile Türkiye’nin en genç filolarından birine sahibiz.

Uluslararası Soğuk Zincir Taşımaları

GPS sistemi bulunan araçlarımız sayesinde, taşımalarda müşterilerimize anlık takip ve bilgi sağlayabiliyoruz. Soğuk zincir taşımacılığında, donmuş gıdaları ve farmasötik ürünleri, frigorifik özellikli araçlarımızla ısı kontrolü altında tutarak güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat noktasına ulaştırıyoruz.

Farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebildiğimiz bu alanda, birçok Avrupa ülkesine ve Türki Cumhuriyetlere taşımalar yapıyoruz.

Bilgi ve Destek için