Turkish Depot ile ABD'de depolayın

Turkish Depot AŞ. ABD deposu sayesinde, tedarikçilerimiz gerektiğinde ürünlerini burada depolayabilecekleri gibi dilediklerinde, ürün etiketlemesi ve stok takibi işlemlerini de burada yaptırabileceklerdir.

Depo eskiden sadece kolilerin, paketlerin ve ürünlerin toplandığı bir yerdi. Ancak günümüzde depolar, işletmeler için rekabet avantajı yaratan yeni araçlar haline gelmiştir. Özellikle mevcut sistemlerin geliştirilmesi ve entegre sistemler kurulması da önem kazanmıştır.

Depolar genellikle İşletme Yönetimi tarafından maliyetleri ile değerlendirilir, bu nedenle yarattıkları ekonomik değer genellikle göz ardı edilir.

Depo, lojistik hizmet üreticileri açısından en önemli iş süreçlerinden biridir, bu nedenle depolama operasyonlarına yeterince özen gösterilmelidir. Depoculuk, tam zamanlı ve müşteri odaklı çalışılması gereken stratejik bir destek birimidir. Depo ürünlerin satılmadan ve dağıtılmadan önce saklandığı bir mağaza gibidir. Depolar, ürünlerin kolaylıkla dağıtılmasını sağlamak için genellikle şehirlerin dış mahallelerinde ve limanlara yakın konumdadır. Günümüz dünyasında mal tüketimi giderek artmaktadır. Bu nedenle depolar tüketim ve dağıtım ağında önemli bir yer tutmaktadır.

Bir deponun ana işlevi, malları yerleştirmeden önce bir yerde güvenli bir şekilde saklamaktır. Diğer işlevleri de şu şekilde sıralayabiliriz. Fiyat istikrarı, depolar, arz çok olduğunda mal fiyatlarının düşmesini ve durgunluk sürecinde fiyatların yükselmesini engeller. Kredi Tesisi, işadamları, depolardaki malların teminatını verenlerden finansal kaynak alabilirler. Ürünlerin Korunması, depolar, temiz ve güvenli yerler sağlayarak malları bozulmasını engeller.

Depo Türleri

Özel Depolar

Özel depolar, özel kuruluşların kendi ürünlerini depolamak için sahip oldukları yerdir.

Kamu Depoları

Bu tür depoların mülkiyeti devlet kurumlarına aittir. Ancak özel firmaların kiralayabileceği çeşitleri de mevcuttur.

Kooperatif Depolar

Bu depolar kooperatif oluşumlara aittir.

Dağıtım Merkezleri

Dağıtım merkezleri ürünleri teslim eder ve bir yerden başka bir yere taşır.

21. yüzyılda nüfusun artmasıyla birlikte ekonomik üretim zirveye ulaşmıştır. Üstelik reklam ve online alışverişteki gelişmelerle, insanlar daha fazla ürün almaya başlamıştır. Depolar da üreticilere daha fazla ürünü bir arada muhafaza etmeyi sağlamıştır.

Deponun avantajlarını ele alacak olursak;

Üreticiler, düzenli seri üretim ile depolayacakları yer olduğunda ürünlerini düzenli olarak üretebilirler. Depolar, malların bozulmasını, çalınmasını ve kirlenmesini önler böylelikle riskten kaçınılmış olur. Depolar, ürünleri satmadan ve dağıtmadan önce paketleyip sınıflandırabilir. Depolar, ihtiyaç duyulduğunda veya talep edildiğinde ürün hazırlayarak iş adamlarına yardımcı olur böylelikle zamandan tasarruf edilmiş olur. Üreticiler mallarını aşırı ürettiklerinde, bunun için endişelenmelerine gerek kalmaz çünkü depolar onları saklayacak yerler sağlar. Tüccarlar, depolar merkezde olduğunda ürünleri kolaylıkla alıp müşteriye taşıyabilirler.

İmkanlar

 • Kolay erişim
 • Geniş depolama alanları
 • Küçük depolama alanları
 • Havalandırma
 • Dinlenme odaları
 • Soğuk depo
 • Uzun süreli depolama
 • Kısa süreli saklama
 • Büyük raflar
 • Küçük raflar
 • Güvenli raflar
 • Güvenlik kameraları
 • Elektrikli ulaşım araçları
 • Kapıda güvenlik
 • Kamyonlar için park alanı
 • Profesyonel Depolama

Hizmetlerimiz

Esnek, Modern Mekanlar

Yeni nesil ofis binasını, daha çok harika bir çevreye sahip tam kapasiteli bir ofis gibi hissedilen bir bina gibi tasarlıyor ve hizmet veriyoruz.

Özel Ön Masa & Servis Ekipleri

Otelcilik, temizlik ve mentorluk konusunda uzmanlaşmış 10 kişilik profesyonel bir ekibiz.

Özel Otoparklar

Ofis kiracılarımızı kendilerini daha rahat hissetmeleri için tahsis edilmiş otoparklarla destekliyoruz.

Sizi Başarılı Kılmak İçin Buradayız

Tasarladığımız her alan, taşıdığımız her teknoloji ürünü, hazırladığımız her yemek ve üretim programındaki her satır öğesi için buradayız.

İnsan Odaklı Tasarım Dostu Mekanlar

Tasarım felsefemiz ve sürekli iyileştirme metodolojimiz, mekanlarımızdaki her kullanıcının deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Son Teknoloji

Toplantı ve konferans teknolojimiz, tüm konferans merkezlerimiz ve toplantı alanlarımızla tamamen entegredir.

Sizi Başarılı Kılmak İçin Buradayız

Tasarladığımız her alan, taşıdığımız her teknoloji ürünü, hazırladığımız her yemek ve üretim programındaki her satır öğesi için buradayız.

Sizi Başarılı Kılmak İçin Buradayız

Tasarladığımız her alan, taşıdığımız her teknoloji ürünü, hazırladığımız her yemek ve üretim programındaki her satır öğesi için buradayız.

Sizi Başarılı Kılmak İçin Buradayız

Tasarladığımız her alan, taşıdığımız her teknoloji ürünü, hazırladığımız her yemek ve üretim programındaki her satır öğesi için buradayız.

AKILLI İŞ MERKEZİNDE DEPO VE OFİSLER

Hızlı ve küresel dünyada bir iş yürütmek, kolay yapılabilecek bir şey değil. İşadamlarının kontrol etmesi ve organize etmesi gereken çok şey var. Genellikle işleri hakkında büyük kararlar vermek zorundadırlar. Dolayısıyla işlerde gecikmeyi önlemek için farklı çözümlere ihtiyaç duyarlar. Özellikle e-ticarette bu ihtiyaç daha fazladır. Bu nedenle kiralık depolar ve ofisler bu konuda çok önemlidir, üretim ve tüketim zincirinde önemli rol oynarlar. Bu nedenle günümüzde birçok iş adamı kiralık küçük bir depo ve ofis bulmaktadır. Sundukları fırsatlardan yararlanmaktadırlar.

KİRALIK DEPO

New Jersey, işadamlarına ve ticari işletmelere zaman ve mekan açısından çok şey sunuyor. Bunun nedeni önemli otoyollara ve limanlara yakın olmasıdır. Böylelikle ürettiğiniz mal ve malzemeleri dağıtmanız kolaylaşacaktır. Ayrıca işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu nedenle New Jersey’de depo kiralamak iyi bir seçenek olacaktır. Bu bağlamda Akıllı İş Merkezi, Clifton’daki konumu nedeniyle New Jersey’nin sunduğu olanakları da size veriyor. Merkezi konumu sayesinde talep ettiğiniz kaynakları rahatlıkla alabilirsiniz. Bunun yanında Akıllı İş Merkezi depolarında birçok kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle güvenlik kameraları, kapıcı ve giriş kapısı ile depolanan ürünlerin güvenliğine önem vermektedir. Otoparklar, özel servis ekipleri ve samimi alanlar bulabilirsiniz. Bunlar önemlidir çünkü başarı için iyi bir ortam gereklidir. Memnun olduğunuz bir ortamda daha yaratıcı ve yeniliklere açık olacaksınız.

KİRALIK OFİS

Yeni nesil ofis binamız yaşamak için yapılmış tam hizmet veren bir otel gibi…

Akıllı İş Merkezi, depoların yanı sıra işletmeniz için ofis kiralama imkanı da sağlar. Şirketlerini kurmaları için, ofisleri olan işletmeleri destekler. Bu nedenle girişimcilerin toplu başarısı Akıllı İş Merkezinin temel amacı olarak kabul edilebilir. Ofislerde sizi başarılı kılmayı amaçlayan samimi bir ortam bulacaksınız. En son teknolojiye sahip toplantı ve konferans alanları, işleyiş ve koordinasyon açısından birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Ekibinizi hızlı bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca 80 ve 40 numaralı karayollarına yakınlığı da ulaşımı kolaylaştıracak. Amerika’da büyük bir şehir olan New Jersey’de yer alması da önemli bir avantaj.